Metsa hind

Metsamaa hinda võivad mõjutada mitmed tegurid. Võtke meiega ühendust, et teadliku otsuse tegemiseks vajalikku teavet saada.

Küsi metsa hinda

Metsamaa hind

Metsa hind sõltub paljudest erinevatest faktoritest ning on tihti subjektiivsem, kui näiteks kinnisvara või põllukinnistu hind. Metsamaa hindamisel arvestame viimase aja müügitehinguid ning seda, milline on puidu ehk metsamaterjali hind. Seejärel on suurimad mõjutajad loomulikult kinnistu suurus ning seal kasvava puistu liigiline koosseis, aga ka selle vanus ning tervislik seisund. Lisaks sellele mõjutab metsamaa hinda ka kinnistu ligipääsetavus (teede olemasolu) ning metsamaa aluspinna viljakus. Samuti võivad metsa hinda mõjutada erinevad väiksemad faktorid, kuid seda minimaalselt.

Metsa hind aastal 2023

Alates 2022 aasta algusest on puidu hinnad suuresti tõusnud ning võrreldes 2021. aastaga kohati isegi kahekordistunud. Energiakriis ning Ukraina sõda tõstsid metsamaterjali hinnad Eestis kõrgeks ning mitmed puiduhinnad tegid rekordeid. Alates 2023 aasta algusest on metsamaterjali hinnad olnud kerges languses, kuid üldiselt on metsamaa müügiks just praegu pigem hea aeg.

Metsa hindamise protsess

Metsa hindamise protsess algab teiepoolse hinnapäringu saatmisega. Kui te soovite teada oma metsamaa hinda, saatke meile hinnapäring kasutades selleks lehe all- või ülaosas olevat päringuvormi. Jätke meile enda ning oma kinnistu andmed ning võtame teiega ise ühendust. 

Teeme teile esmase hinnapakkumise, kasutades selleks teie metsamajandamiskavast leitavaid andmeid ning suuremate kinnistute puhul käib meie spetsialist teie metsakinnistul kohapeal. Iga kinnistu on erinev, seega võib meiepoolne hindamisprotsess samuti erineda. Investeerime metsakinnistutesse pikaajalise investeerimiskava alusel ning maksame alati turu kõrgeimat hektari hinda. 

Metsakinnistu hinda puudutavad küsimused ja vastused

Vaadake, millised on levinud metsa hinda puudutavad küsimused ja vastused. Kui teil on tekkinud lisaküsimusi või soovite saada hinnapakkumist, võtke meiega kindlasti ühendust kasutades selleks kontaktivormi või kirjutades meie emailile info@erametsaselts.ee

Metsa hinda mõjutavad peamiselt faktorid nagu metsamaa suurus, asukoht, ligipääsetavus, puistu liigiline koosseis, puistu tervislik seisund ning vanus, aluspinna viljakus ning muud erinevad väiksemad mõjutajad.

Metsakinnistute puhul on tihti tegu subjektiivsema hindamisprotsessiga, kui seda näiteks kinnisvara või põllumaade puhul. Kui te soovite teada oma metsamaa hinnangulist väärtust, võtke meiega ühendust ning teeme teile omapoolse hinnapakkumise.

Metsa hind aastal 2023

Metsakinnistu hinna mõjutajad:

Soovite müüa oma metsakinnistut? Võtke meiega ühendust ning küsige oma kinnistu eest hinnapakkumist juba täna ning alustame koostööd!

Kontakt

Selleks, et meiega ühendust võtta vaadake lähemalt kontakti lehelt.

Metsa müük

Lugege, kuidas toimub metsa müügi protsess teile kui müüjale.
2023

Raied

Millised on erinevad raied ning kuidas toimib raieõiguse müük.

Metsakava

Mis asi on metsakava ning miks metsaomanikul seda üldse vaja on.

Metsa hind

Metsamaa hektari hind ja selle kujunemine aastal 2023
Metz Fund OÜ
+372 518 8829

Tasuta konsultatsioon

Kontaktivorm

Võtke meiega ühendust juba täna ning meie eksperdid aidatavad teie investeeringust maksimumi võtta.

Metsa hind aastal 2023

Loe kuidas kujuneb metsa hektari hind

Metsa müük parima hinnaga

Ostame teie metsakinnistu 

Raieõiguse ost
ja müük

Raieõiguse müük tehtud lihtsaks

Metsakava koostamine

Metsamajandamiskava koostamise teenus

Scroll to Top