Raieõiguse ost kasvavale metsale üle Eesti!

Raieõiguse ost parima turuhinnaga. Kui plaanite müüa oma metsa ilma metsamaata, oleme kindlasti huvitatud teile pakkumise tegemisest. Meil on oma rasketehnika, kuid ka koolitatud ning kogenud personal erinevate raietööde teostamisel.

Olgu tegu harvendusraie, noorendusraie, või valgustusraiega saame teid selles valdkonas kindlasti aidata. Oleme mobiliseeritud üle terve Eesti ning vajadusel leiame lahenduse, et teie mets oleks ja püsiks tervena. Samuti ostame ka raieõigust küpsele metsale. Kui soovite lugeda lähemalt raiete erinevustest ja tüüpidest vaata lähemalt metsamajandustööde pikemast kokkuvõttest SIIT

METSARAIE VÕIB OLLA
TIHTI KA METSALE HEA!

Metsaraie teenused

Metsaraied Puiduhindade Statistika

Erametsa Selts aitab teid järgnevate raiete teostamisel:

  • Valikraie
  • Valgustusraie
  • Harvendusraie
  • Sanitaarraie
  • Lageraie
  • Turberaie
Omame isiklikku raietehnikat raiete teostamiseks, vajadusel võime ka teile rasketehnikat rentida, kui soovite raie metsas iseseisvalt teostada.
KUI RAIUD METSA
TEE SEDA TEADLIKULT!

Ostame raieõigust teie metsaleRaieõiguse ost Metsa ost Raieteatis

Kui soovite müüa raieõigust metsakinnistul, olete sattunud õigele metsaostu lehele. Meie ostame raieõigust eelkõige küpsele metsale.


Raieõigusest saadav tulu jaotub vastavalt valitud raieõiguse müügi meetodile:

1. Raieõiguse Ost väljaveetava metsamaterjali koguse alusel

2. Raieõiguse Ost fikseeritud hinnaga

Raieõigust meile müües saate:

  • Raieõiguse ostMeile müües saate:
  • raieõiguse müükLihtne teenus
  • raieõiguse hindKiire tehing
Küsi pakkumist
RAIETEHNIKA RENT
ÜLE TERVE EESTI

Raieõiguse müük metsakinnistul - milleks müüa?

Raieõiguse müük on isenesest lihtne protsess, aga tänane Eesti metsandusturg on täis vahendajaid kellel puudub oma rasketehnika, et teostada raieid. Suure tõenäosusega, minnes mõne vahendaja juurde, laenavad nad oma rasketehnika meie, või mõne teise suurema metsandustegija käest.


Kui teil on kindel soov teostada iseseisvalt raiet oma metsakinnistul, või teie mets vajab viivitamatult tervendusraiet, võtke kindlasti ühendust meie spetsialistiga, kellega koos saate välja mõelda teile paremini sobiva individuaalse lahenduse.

X

Raieõiguse ost teie metsakinnistul!

Soovid müüa metsamaad või raieõigust? Küsi hinnapakkumist Erametsa Seltsilt!