Metsa müük. Kui soovite müüa metsa, küsige tasuta hinnapakkumist!

Kui plaanite müüa metsakinnistut, olete jõudnud õigele metsaostu lehele. Ostame metsakinnistuid kasvava metsa, kui ka juba raiutud metsaga.

Parima hinna saamikseks metsakinnistu müügist, soovitame võtta pakkumise mitmetelt metsaostuga tegelevatelt metsandusettevõtetelt. Me oleme kindlad, et suudame pakkuda turu parimat hinda, kuid tahaksime, et metsaomanikud, kes on otsustanud oma kinnistut müüa hoolivad ka, kes nende kinnistut edasi majandab. Meie kätte võite oma metsakinnistu usaldada.

MAKSAME METSAKINNISTU
EEST ÕIGLAST HINDA!!

Erametsa Selts ostab muuhulgas sellist tüüpi kinnistuid:

  • Metsanoorendikuga kinnistuid
  • Metsakinnistuid millel olev mets on keskmise vanusega
  • Raieküpse metsaga metsamaad
  • Metsamaa koos talu- või elumajaga
  • Hüpoteegiga koormatud metsamaid
  • Looduskaitsealadel olevaid metsakinnistuid
Aitame teid iga tehnilise nüansiga, mis kuulub metsa müüki.
METS ON MEIE
SUURIM LOODUSVARA!

Kuidas müüa metsa aastal 2020?

Loe pikemalt

Metsamaa hinda mõjutavad peamiselt kinnistu asukoht- ja ligipääsetavus, kinnistul kasvavate puuliikide sortiment, metsa tervislik seisukord (haigused, kahjustused) ning puistu kvaliteet ning küpsus. Mõnel puhul võib kinnistu hind olla madalam, juhul kui on tegu raskesti ligipääsetava kohaga (puudub tee, kaugel kokkuostust jne).Kui soovite saada maksimaalset tulu oma kinnistu eest, on soovitatud müüa kinnistu tervikuna. Parima hinna saamiseks, tasub pöörduda otse metsa ostuga tegelevate metsaettevõtete poole. Metsa müük oksjonil, tähendab maksate metsaomanikuna vahendustasud oma taskust. Lisaks võite lugeda ka: kuidas müüa metsa aastal 2020Ehk huvitab teid ka lugemine teemal: Mets ja maksud

Meile müües saate:

  • metsa müük parima hinnagaParima hinna
  • Metsakinnistu müükHea omaniku
  • metsamaa müükHingerahu
Küsi pakkumist
VASTUTUSTUNDLIKULT
EESTI METSADE EEST

Mida metsa müümisel silmas pidada?

Kuigi, Eesti meedias räägitakse palju Eesti metsade massilisest raiumisest, kinnitab teile iga metsandusekspert, et tegelikult on see lihtsalt ülepaisutatud. Mingisugust massilist raiumist ei toimu, samas rohkem kui kunagi varem, istutavad metsaomanikud peale raie teostamist kohe ka uue noorendiku. Ka metsa majandamine on kulukas, vastutusrikas ning aeganõudev. Vastavate valikute tegemisel soovitame kaaluda läbi lühi- ja pikaajalised eesmärgid.

Kui olete kahe-vahel otsuse langetamisel, võtke ühendust kohaliku omavalitsuse eksperdiga, või ühendust mõne meie spetsialistiga, kes saab teile proffessionaalset nõu anda.

X

Metsa Müügi hinnapakkumine!

Soovid müüa metsa või metsamaad? Küsi hinnapakkumist Erametsa Seltsilt!